EDM drátky mosazné

Drtivá většina zákazníků bere EDM drátky jako jasně dané, normované výrobky. Přitom každý výrobce do tohoto produktu dává část svých znalostí a umu. Kvalitativní rozdíly mezi jednotlivými drátky jsou především ve spolehlivosti, opakovatelné kvalitě, povrchové čistotě. To nemluvím ani o zjevných vadách jako jsou posunuté vrstvy, nerovnost, špatný povlak.

Produktivitu a spolehlivost EDM strojů do značné míry utváří i spolehlivé spotřební materiály. Proto Vám přinášíme zavedenou kvalitu evropských výrobců.

Ušetříte když koupíte drátek o pár korun lépe a přitom Vám drátovka stojí přes noc?

mosazny_dratekMosazný drátek RDI

materiál CuZn37, dobré řezné vlastnosti a perfektní poměr výkonu a ceny. Výrobce je italská firma pracující dle standardů ISO 9001. Díky tomu zaručujeme dlouhodobou kvalitu a stálé výsledky při řezání. K dispozici jsou pevnosti 400 / 500 / 900N/mm2.

mosazny_dratekMosaz RDI

jedná se o mosazný drátek z materiálu CuZn37 od čínského výrobce. Tento drátek je určen zákazníkům, kteří preferují nízkou cenu. Splňuje základní požadavky na kvalitu řezání, přesnost výrobku a stálou jakost drátku. Dodáváme pevnosti 490 a 900N/mm2, běžně na skladě je v provedení 0,25 a 0,30 na cívkách  K160, K200  900N/mm2.

mosazny_dratekMosazný drátek ARROW

materiál CuZn37, velice dobré řezné vlastnosti především pro rovné a vysoké řezy. Výrobce je taktéž italská firma. Je k dispozi pouze v pevnosti 1.000N/mm2

Mini_magnetyMini magneti

Velice silné kobaltové magnety vytvíří 5x větší magnetické pole oproti běžným magnetům. Jsou zapozdřeny mosazném obalu pro směrování magnetického pole na jednu plochu, tak aby neměli vliv na GAP a drátek. Slouží pro uchycení odpadů při dořezávání můstků. Balení 6 ks.

!!!Zavolejte si pro další informace a cenovou nabídku!!!