EDM drátky povlakované

Drtivá většina zákazníků bere EDM drátky jako jasně dané, normované výrobky. Přitom každý výrobce do tohoto produktu dává část svých znalostí a umu. Kvalitativní rozdíly mezi jednotlivými drátky jsou především ve spolehlivosti, opakovatelné kvalitě, povrchové čistotě. To nemluvím ani o zjevných vadách jako jsou posunuté vrstvy, nerovnost, špatný povlak.

Produktivitu a spolehlivost EDM strojů do značné míry utváří i spolehlivé spotřební materiály. Proto Vám přinášíme zavedenou kvalitu evropských výrobců.

Ušetříte když koupíte drátek o pár korun lépe a přitom Vám drátovka stojí přes noc?

pozinkovany_dratekRDI Typ A

Tvrdý drátek s mosazným jádrem opatřený precizním zinkovým povlakem. Obdobné konstrukce jako Cobra Cut A. Nově na našem trhu úspěšně odzkoušen na strojích Agie. Plně nahradí Cobra Cut A jak v rychlosti řezání, tak i při dokončovacích řezech. Pevnost 900 a 500 N.

pozinkovany_dratek

RDI Typ C

Novný povlakovaný drátek pro precizní řezání především na strojích Agie. Konstrukce mosazného jádra opatřeného precizním zinkovým povlakem s příměsí dalších kovů vyniká rychlostí a precizností řezu .

povlakovany_dratek_X

RDI Typ WRX

Drátek se speciálním povlakem obohaceného zinku a měděným jádrem. Pro výkonné řezání především na strojích Charmilles. Obdobné konstrukce jako Bronco Cut X. Uzpůsoben pro automatické navlékání na strojích s žíháním drátu. Pevnost 520 N/mm2.

mosazny_dratekRDI Typ WRH

Výkonný povlakovaný drátek s mosazným jádrem určený pro všechny běžně používané stroje. Zvýší výkon především japonských strojů jako Hitachi a Fanuc, především na vyšší řezech (70 mm a výše). Vhodný pro automatické navlékání. Pevnost 900 N/mm2.


V naší nabídce jsou dále speciální povlakované drátky:
Cobra Cut A
Cobra Cut D
Mega Cut D
Bronco Cut X
Topax Plus H
Topas Plus S

Vše od německých výrobců Bercenhoff a J.G.Dahmen

!!!Zavolejte si pro další informace a cenovou nabídku!!!