image image image image image image
Materiál pro EDM
Pilové kotouče
Broušení pil
Dělicí linky
Ohýbačky trubek
Fiber lasery
Materiál pro EDM Kvalitní materiály, především z Evropy, pro elektroerozivní obrábění. Kompletní sortiment od drátového řezání přes hloubení a děrování až po EDM broušení.
Pilové kotouče

rdi - pilové kotouče

Pecizní pilové kotouče HSS, HM, VHM. Díky našim hlubokým znalostem řešíme problémy zákazníků při dělení jakýchkoli materiálů.
Broušení pil Precizní CNC broušení polových kotoučů HSS na kovy. Technické konzultace, řešení produktivity a životnosti nástrojů.
Dělicí linky Dělicí linky Adige, světová špička v produktivitě řezání. Technologické linky se zásobníkem tyčí, následnám tříděním délek, kartáčování, praním.
Ohýbačky trubek Ohýbačky trubek BLM vynikají svojí rychlostí a tuhostí. Hydraulické a nově elektrické pohony přináší další zrychlení cyklu.
Fiber lasery Laserové stroje s Fiber zdrojem pro řezání i neželezných kovů. Technické konzultace, vzorkování, prezentace na výstavách a dnech otevřených dveří v Brandýse nad Labem.

Formátování desek s RDI Wood

Kvalitní nástroje jsou základ pro precizní práci.

Tímto heslem se řídíme při výběru dodavatelů. Proto naše standardní nabídky na pilové kotouče jsou na, dosud nepřekonané, Japonské Kanefusa.

Stále se nás ale ptáte o cenově přijatelnějších variantách pilových kotoučů. A jelikož jsme v kontaktu s předními výrobci nástrojů, můžeme Vám nyní nabídnout sady na formátovací pily Evropské provenience. Kvalita je již ověřena :-)

RDI_wood

Tyto sady nabízíme za
2.500,- Kč bez DPH

k dispozici jsou kotouče
RDI Wood
300x3,2/2,2x30 96 trapéz 
120x2,8-3,6x20 12+12 nebo 125

Hledat