image image image image image image
Materiál pro EDM
Pilové kotouče
Broušení pil
Dělicí linky
Ohýbačky trubek
Fiber lasery
Materiál pro EDM Kvalitní materiály, především z Evropy, pro elektroerozivní obrábění. Kompletní sortiment od drátového řezání přes hloubení a děrování až po EDM broušení.
Pilové kotouče

rdi - pilové kotouče

Pecizní pilové kotouče HSS, HM, VHM. Díky našim hlubokým znalostem řešíme problémy zákazníků při dělení jakýchkoli materiálů.
Broušení pil Precizní CNC broušení polových kotoučů HSS na kovy. Technické konzultace, řešení produktivity a životnosti nástrojů.
Dělicí linky Dělicí linky Adige, světová špička v produktivitě řezání. Technologické linky se zásobníkem tyčí, následnám tříděním délek, kartáčování, praním.
Ohýbačky trubek Ohýbačky trubek BLM vynikají svojí rychlostí a tuhostí. Hydraulické a nově elektrické pohony přináší další zrychlení cyklu.
Fiber lasery Laserové stroje s Fiber zdrojem pro řezání i neželezných kovů. Technické konzultace, vzorkování, prezentace na výstavách a dnech otevřených dveří v Brandýse nad Labem.

Popis kotoučů laserem

Řešením jednotlivých případů u našich zákazníků se ukazuje, že je možné nalézt další úspory ve výrobě sledováním jednotlivých nástrojů a ve sběru konkrétních dat. Následné úpravy podmínek jsou okamžitě sledovatelné.

Proto Vám nyní přinášíme možnost detailní evidence a sledování výkonu jednotlivých kotoučů. Jako první krok jsme rozšířili naše služby o laserový popis.

popis_kod

V první kroku se jedná o značení jednotlivých kotoučů unikátním číslem a zároveň kódem Data Matrix.

Z kódu poznáte snadno kdo je uživatel, jeho středisko, měsíc a rok prodeje, pořadové číslo. Celý kód pak tvoří unikátní nezaměnitelné číslo.

.

Popis_podminky    Popis_tyc

Záleží již jen na Vás jaké informace Vám ve výrobě pomohou.

Službu popisu laserem poskytujeme samozřejmě i komerčně, s poptávkou nás neváhejte kontaktovat.

Hledat