Broušení pilových kotoučů

slide6Precizní broušení pilových kotoučů
a nástrojů na CNC strojích.
Technická podpora zákazníků, konzultace řezných podmínek.

  • Přes 90% zákazníků nezvolí optimální řezné podmínky nebo správný druh kotuče. To vyplývá z naší dlouholeté práce v oborech dělění materiálů.
  • Riziko zranění při obrábění je vysoké - správně naostřený nástroj toto nebezpečí výrazně snižuje.
  • Efektivitu výroby, kvalitu a Vaší konkurenceschopnost zvýší práce se správně naostřenými nástroji.
  • Životnost nástrojů výrazně snižuje chybné ostření, nesprávně nastavené úhly na zubech i neodborné vyhodnocení stavu nástroje. Proto brousíme na CNC strojích s dobře vyškolenou obsluhou.

pilovy_kotouc_zuby01

pilovy_kotouc_zuby02

Jsme jediná specializovaná brusírna pilových kotoučů na kov v Česku. Máme dílny v Brandýse nad Labem, Brně a Polsku v Bielsko-Biała.

Na HSS pilových kotoučích vyrábíme a přebrušujeme zuby na moderních CNC bruskách CBN brusivem s vysokotlakým chlazením. U takto broušených kotoučů je záruka vysoké kvality i přesnosti přebroušení. Mnohdy vyšší jak u kotoučů nových. Jsme vybaveni pro výrobu zubů a přebrušování pilových kotoučů se zuby "A", "Aw", "B", "Bw", "C", "BR" a "VBR"

Dále disponujeme precizními CNC stroji pro broušení plátkových pilových kotoučů na kovy, dřevo, plasty i speciální aplikace. Naší efektivitu zvyšuje i používání zásobníku pilových kotoučů na CNC bruskách. Každý naostřený kotouč je podroben důkladné kontrole na profilprojektoru.

Zákazníkům poskytujeme i technické konzultace a díky našim dlouholetým zkušenostem dovedeme dobře zvolit způsob broušení, typ pilového kotouče pro konkrétní materiál, konkrétní stroj a podmínky nasazení. Především však bereme v ůvahu požadavky zákazníka na kvalitu, přesnost a rychlost řezu.

Na pilových kotoučích s HM plátky provádíme kompletní servis od broušení, výměnu zubů až po rovnání těl. Brousíme i moderní nástroje s řeznými destičkami z PCD, diamantové nástroje.

Vlastní sběrnou službou pokrýváme celou republiku ze středisek s brusírnami v Brandýse nad Labem a v Brně. 

!!! s Vašimi pilami každý měsíc objedeme třikrát zeměkouli !!!