Nástroje s HM a PCD plátky

Kromě řezání materiálů zabezpečujeme naše zákazníky i co se týká obrábění dřeva, dřevotřísek a dalších materiálů. A to v následujích technologiích.

  • Hoblování hrubé i jemné.
  • Opracování hran na olepovačkách.
  • Frézování tvarovými nástroji. Ruční a strojní.
  • Štěpkování, zpracování štěpky.
  • Roztřískovávání odpadních materiálů.
  • Frézování na obráběcích centrech.

Hoblovací nože, bimetalové žiletky

Základní přínos Kanefusa hoblovacích nožů je v unikátním povlaku na čele ostřích. Snížením tření se nůž nohřívá tak masivně a tím má ostří delší životnost.

Hoblovací hlavy s rychovýměnou hoblovacích žiletek. Ty se nabízí z HSS pro masivní měkké dřevo, tak i bimetalové s tělem z HSS oceli a ostřím z tvrdokovu pro aplikace s abrazivním materiálem.

Zarovnávací frézy na olepovačky

Díky italskému výrobci diamantových nástrojlů Schiavon nabízíme kompletní řadu PCD fréz. A to v běžném provedení za příznivé ceny, tak i specielní provedení pro velké úběry materiálu i pro velice čistý výsledný povrch.

Tvarové nástroje

Jak běžné tvary, tak především unikátní tvary pro jednotlivé zákazníky. Naše specialita jsou unikátní tvarové frézy dle požadavků zákazníka s HM plátky, ale především s PCD plátky. S jejich výrobou má velké zkušenosti náš dodavatel firma Schiavon.

Nástroje na štěpkování

Pro zpacovatel dřevní hmoty je taktéž důležité zpracování odpadu. Pro veškeré druhy štěpkovačů dodává Kanefusa nože. I zde vyzžívá svojí technologie povlakování, proto jejich výroby vynikají dlouhou životností.

Roztřískování odpadních materiálů

Pro pohodlné nakládání s odpady při zpracování masivního dřeva i dřevotřísek se používá roztřískovacích nástrojů spojených s pilovým kotoučem. Odpad je pak odsáván v podobě pilin. Zde nabízíme několik řeěení dle požadavků na velikosti třísek a roztřískovávaného materiálu. Pro masivní dřevo s vrdokovými HM plátky a pro dřevotřískové materiály s plátky z PCD.

Frézy a stopkové frézy na CNC centra

Dodáváme standarní stopkové nástroje s PCD plátky pro běžné aplikace. V případě požadavků na výkony, nebo různé materiály máme řešení v podobě více břitých nástrojů se speciálně uspořádanými zuby pro dorý odvod třísek. Spolupracujeme s výrobcem firmou Schiavon i na unikátních řešení pro konkrétní použití.

"Nedílnou soušástí naší práce je především řešení specifických problémů jednotlivých zákazníků.
Proto se nebojte na nás obráti - zproduktivníme Vaší výrobu."