Pilové kotouče na plasty

Při obrábění plastů většinou zákazníci mají velice odlišné požadavky na výrobu. Proto se jedná vždy o konkrétní řešení pro každého uživatele zvlášť.

Pro tyto případy disponujeme rozsáhlými zkušenostmi a silnou podporou jednotlivých výrobců kotoučů. Především vývojové oddělení firmy Kanefusa nám je silnou oporou.

Pilové kotouče s HM plátky

Nejběžnější volba při hledání optimální varianty. Kombinací geometrie zubu, serií jednotlivých geometrií i zrnitostí trdokovů optimalizujeme požadavky zákazníků na proces dělení. Pro běžnější aplikace řady kotoučů Sash Pro se zuby BC5 nebo D, Board Pro se zuby ANO. Pro náročné zákazníky zuby navržené na míru.

Příklady aplikací:
Řešení pro výrobce oken, kdy řežeme tvrdý plast zárovň s těsnící gumou, tak aby těsnění nebylo potrhané.
Aplikace pro řezání "Corianu" velice tvrdého a abrazivního materiálu. Tak aby byla životnost kotouče a kvalita řezu perfektní.
Pro dělení plastových desek z plexiskla tak aby řez zůstal čirý bez stop po nástroji.

Pilové kotouče s PCD plátky

Pro náročné zákazníky s produktivní výrobou. Geometrie pltátků i kombinace geometrií zubů pak odpovídá již vyzkoušeným pilovým kotoučem. Nasazením kotoučů s diamantovými plátky výrazně zvyčujeme životnost samotného kotouče a snižujeme časy prostojů na dělicích centrech.

Příklady aplikací:
Zákazník obrábějící sendič z polystyrenu a laminátu používal celotvrdokovové stopkové frézy a životnost jenorázového nástroje byla cca 1 pracovní den. Po nasazení nástroje s PCD plátky přesně navrženého na tuto práci zákazník dosahuje životnosti cca 30 dní. Cena nového nástroje je přitom pouze dvojnásonbá oproti ceně celotvrdokovového.

"Nedílnou součástí naší práce je především řešení specifických problémů jednotlivých zákazníků.
Proto se nebojte na nás obrátit - zproduktivníme Vaší výrobu."

"Pro zákazníky připravujeme konkrétní a přesné cenové kalkulace."