Historie a současnost RDI

Společnost R.D.I. spol. s r.o. byla založena 1.1.1995 jako obchodní společnost zastupující několik italských strojírenských firem na českém a slovenském trhu.

Hlavními obory činnosti jsou od počátku až do současnosti

  • Stroje na zpracování trubek, profilů a tyčového materiálu obecně (především dělení kotoučovými pilami a laserem, ohýbání a opracování konců tvářením a obráběním)
  • Broušení nástrojů a prodej pilových kotoučů
  • Materiál pro elektroerozivní obrábění.

Ukázka řezání laserem

Ukazka ohýbání trubek

Naše společnost zajišťuje veškeré aktivity zastupovaných firem ADIGE S.p.A. a BLM S.p.A. na našem trhu včetně záručního a pozáručního servisu, dodávek náhradních dílů a technologické podpory – poradenství. Samozřejmostí jsou instalace dodaných zařízení a zaškolení personálu obsluhy našimi techniky.

Od počátku patří k našim aktivitám broušení pilových kotoučů, původně pro zákazníky, kterým jsme dodali stroje. Dnes brousíme v Praze a též v naší moravské pobočce R.D.I. DELMAT v Brně dále pak v Polské pobočce R.D.I. Polska. Zde ostříme na CNC strojích a prodáváme pilové kotouče a poskytujeme technickou podporu nejen pro uživatele našich strojů. Jsme největší specializovanou ostřírnou pilových kotoučů na kov v Čechách a na Moravě.

Pro uživatele elektroerozivních strojů prodáváme spotřební materiál pro elektroerozi pod naší značkou RDI. Většína dodávek ze realizována z našeho, dobře zásobeného, skladu v Brandýse nad Labem. Zákazníky obsluhujeme ze dvou obchodních středisek a to z Brandýsa nad Labem a z Blanska.